Piątek, 20 Pażdż. 2017, 08:18
Witaj Gość
Główna | Rejestracja | Wejdź | RSS

Sekcja Genealogiczna

Katalog plików

Główna » Pliki » Pliki

Index nazwisk-Radomszczański Słownik Biograficzny
12 Pażdż. 2017, 10:27

BARTOSZEK Józef (1856-1926)

BASIŃSKI Henryk (1936-2003)

BELINA Aniela z Jałowieckich (1888-1935)

BERESKA Marian Józef (1934-2015)

BERGER (Bergier) Moszek Manela (ok. 1898-1943)

BERNHARD Dawid Chaim, przydomek Działoszyner (ok. 1775-1858)

BIEDROŃ-KALINOWSKI Adam Walerian (1898-1970)

BIELENIN Anastazy Urban (1893-1954)

BŁASZCZYK Bożena z d. Stoch (1948-2009)

BORUTA Bolesław ps. Wilski, Rawski, Hanicz, Jordan (1906-1976)

BORZYKOWSKI Tuwia, ps. Tadek (1914-1959)

BRYLIKOWSKI (Brylik) Jan Kazimierz (1782-1866)

BRZOZOWSKI Franciszek Wojciech ps. Adam (1901-1966)

BRZUCHANIA Mieczysław ps. Tadeusz, Wilk, Wacław (1909-1994)

CADERSKI-HOLSCHAN COLM, DE Jan Franciszek (1866-1935)

CHMURZYŃSKI Fabian Ambroży (1829-1906)

CHOMICZ Jadwiga Maria (1883-?)

CHRZANOWSKI Jan (1892-1982)

CHRZANOWSKI Władysław Józef (1886-1933)

CHUTKIEWICZ Zygmunt, ps. Ryś, Henryk, Domejko (1917-1985)

CIESIELSKI Julian, ps. Orzeł (1884-1948)

CZARKOWSKI Witold h. Habdank (1900-1934)

CZARNOMSKI Izydor h. Jastrzębiec (1823-1884)

CZEKALSKI Apolinary Antoni Józef (1865-1906)

CZERNIEJEWSKI Aleksander Stanisław (1851-1901)

DAWID Zygmunt (1910-1963)

DĄBROWSKI Baltazar (1793-1844)

DOBRZELEWSKI Leopold Marcin h. Poraj (1821-1900)

DEJOWSKI (Dojewski, Dojowski) Antoni (ok. 1810-1854)

DUMAŁA Marian (1923-2008)

DÜCKERT Gustaw Karol (ok. 1837-1910)

DZIEGIEĆ Elżbieta Maria (1939-2009)

DZIEGIEĆ Wincenty (1894-1976)

FABIANI Cels Kazimierz (1864-1936)

FABIANI Feliks Franciszek (1838-1904)

FABIANI Jan Ludwik (1810-1900)

FAJT Henryk Michał, ps. Garda (1912-1988)

FOTYGO Kajetan Franciszek Jerzy (1904-1967)

FÖRSTER (Ferster, Ferszter) Bernard Dawid (1836-1898)

FRYDE Jakub Lejb (1865-?)

GAJEWSKI Wincenty (1823-1896)

GĄSIOROWICZ (Gonszerowicz) Bernard (1877-1934)

GEBAUER Zdzisław (1947-2017)

GEISLER (Geissler, Gejsler, Geysler) Karol (1790-1841)

GIEGUŻYŃSKI Hipolit Szymon (ok. 1842-1920)

GLAPIŃSKI Henryk ps. Sęp, Klinga (1915-1947)

GŁOTOW (Głotów) Jan (1803-1870)

GOGOLA Stefan (1911-1978)

GONERA Marian (1913-2006)

GOSZCZYŃSKI Franciszek (1855-1920)

GOSZCZYŃSKI Stefan (1924-2009)

GRABOWSKI Julian Wiktoryn, ps. Jules, Żul (1867-1926)

GRZYMAŁŁO Jerzy (1935-2014)

GURBSKI-ŻEGOTA Ignacy Jan (1861-1933)

GWOŹDZIK Tekla Antonina z Rzeszotarskich (1837-1906)

HEINRICH (Hejnrych) Teodor (ok. 1819-1845)

HUMBLET Jan Nepomucen (1868-1934)

HUSSARZEWSKI Jan Edward Antoni h. Sas i Prus (1859-1936)

HUZARSKA Wanda Bronisława z Gwoździków (1878-?)

JAKUBOWSKI Aleksander, ps. Szary (1910-1982)

JANISZEWSKI Łukasz (1803-1889)

JANISZEWSKI Stanisław, ps. Kodak (1923-2003)

JANKOWSKI Marian (1874-1965)

JANSON Józef Aleksander (1910-2000)

JESIONOWSKI Julian (1879-1932)

JĘDRZEJCZYK Kazimierz, ps. Maciej (1906-1999)

JĘDRZEJCZYK Maria Kazimiera (1917-2012)

KACZOROWSKI Włodzimierz (1892-1944)

KALINOWSKI Karol (1821-1882)

KAŁCZYŃSKI (Kałka) Antoni, ps. Akr, Aki (1885-1922)

KARMAŃSKI Wacław Stanisław h. Wczele (ok. 1871-1944)

KARWASIŃSKI Walerian (1868-1942)

KASPRZAK Bogumił (1895-1987)

KASPRZAK Władysław (1909-1969)

KIL Bolesław ps. Kolec, Ponury (1913–2001)

KLAR Karolina Marianna (1892-1983)

KMIECIK Roman (1889-1946)

KNOP Marian ps. Wicherek, Własow (1921-1947)

KOCH Teofil (Bogumił) Gracjan (1801-1885)

KOHN (Cohn) Henryk (1857-1934)

KORYCKI Karol (1837-1923)

KOŚCIÓW Karol (1911-1987)

KOWALCZYK Jerzy Stanisław, ps. Andrzej (1910-1973)

KOZAKIEWICZ Józef (1886-1969)

KOZAKIEWICZ Konstanty (1899-1983)

KOZŁOWSKI Jan (1895-1945)

KRAJEWSKA Romana Kazimiera (1886-1925)

KRAJEWSKI Klemens (1850-1905)

KRĄKOWSKI Teofil (Bogumił) Franciszek Józef (1809-1853)

KRĘT Stefan ps. Grzmot, Tarzan, Rawicz (1925-1949)

KRÓTKI Karol Józef (1922-2001)

KULSKI Julian Hipolit Błażej (1834-1914)

KULSKI Leon Rupert (1875-1903)

KULSKI Władysław Emilian (1864-?)

KWAPISZEWSKI Julian (1847-1920)

KWAŚNIEWSKI Lucjan Władysław (1894-1975)

KWAŚNIEWSKI Tadeusz Jan (1892-1942)

KWIATKOWSKA Krystyna (1953-2005)

LECHOWSKI Jakub Marian (1927-2012)

LEFRANC Mikołaj (1765-1847)

LEMENE Stefan Jan (1864-?)

LENK Franciszek Wacław, ps. Inżynier (1896-1951)

LUBAS Kazimierz (1915-1984)

LUDWIKOWSKI vel Wilczyński Wiktor (1886-1959)

ŁOWIEŃSKI Stanisław

MACIĄG Władysław (1916-2003)

MAGOTT Brunon (1907-1987)

MAJEWSKI Jerzy (1900-1980)

MAKAROW Fiodor Lwowicz (1861-?)

MICKIEWICZ Telesfor Stanisław (1848-1935)

MIKOŁAJEWSKI Kazimierz (1897-1940)

MIRECKI Franciszek (1869-1948)

MITELMAN Eliasz (1878-1920)

MIZERA Stefan Kazimierz (1924-2002)

MORGENSTERN Michał (1780-1848)

MRÓWCZYŃSKI Władysław Karol (1862-1919)

MUSIALIK Zdzisław Marian (1923-1997)

MYDLARZ Irena Zenobia z d. Rebandel, ps. Marta, Barbara, Teresa (1896-1975)

MYŚLIŃSKI Feliks Paweł h. Orla (1854-1920)

NIEMIEC Stanisław (1879-1944)

NOWACKI Mikołaj (1851-1910)

NOWOSIELSKI Teofil Stanisław h. Ślepowron (1812-1888)

OCZKOWSKI Stanisław (1898-1977)

OKAMFER Stanisław (1909-1992)

OLBRYCHOWSKI Edward (1894-1940)

OSTERLOFF Edmund (1863-1938)

OTOCKI Władysław h. Dołęga (1846-1943)

PACIORKOWSKI Antoni Stanisław (1860-1926)

PARZONKA Leopold (ok. 1877-1934)

PEYSER Antoni Michał (ok. 1873-1943)

PIASECKI Henryk ps. Zapora (1922-1945)

PIĄTAKIEWICZ Zbigniew ps. Znicz (1923-2001)

PIEŃKOWSKI Władysław Wojciech (1846-1919)

PIŁSUDSKI Józef Klemens (1867-1935)

PINAKIEWICZ Andrzej, s. Marcina (ok. 1818-1888)

PIOTROWSKI Tadeusz h. Junosza (ok. 1789-1841)

PODCZASKI Bogusław vel Bogdan ps. Czarny Hrabia, Hrabicz, Hel (1926-1977)

PORĘBIŃSKI Ignacy (ok. 1759-1804)

POSZWIŃSKA Anna (1951-2013)

PREDER Bronisław (1943-2014)

PRZEPIÓRKOWSKI Jan Kazimierz (1947-2015)

RAGO Bronisław Tomasz Justyn Jan (1861-1930)

ROGULKA Jan, ps. Grot (1913-1946)

ROZPĘDEK Tadeusz (1897-1940)

RUDOWSKI Zdzisław (1912-1988)

RYBE Konstanty Franciszek Ksawery (1842-1900)

RYPSON Roman (1899-1953)

SADEK Jerzy (1942-2015)

SAINT-LAURENT (Lorant, Lauron), DE Michaił (ok. 1816-?)

SANKOWSKI Stanisław Radosław (1909-1993)

SEMKOW Jerzy (1928-2014)

SIEMIRADZKI Henryk Hektor (1843-1902)

SIENNICKI Władysław h. Klamry (1836-1896)

SKÓRZEWSKI Bolesław Maurycy Ludwik Tadeusz (1841-1908)

SKÓRZEWSKI Ignacy Drogosław h. Drogosław (1758-1813)

SKURA (Skóra) SKOCZYŃSKI Bronisław ps. Robotnik (1909-1962)

SOCZOŁOWSKA Maria Tekla h. Wieniawa (1863-1930)

SOCZOŁOWSKI Feliks h. Wieniawa (1795-1880)

SOCZOŁOWSKI Julian Ignacy h. Wieniawa (1841-1863)

SOCZOŁOWSKI Kazimierz Jan h. Wieniawa (1835-1908)

SOCZOŁOWSKI Tadeusz Jan Kanty h. Wieniawa (1861-1905)

SOJCZYŃSKI Stanisław Michał ps. Wojnar, Zbigniew, Warszyc, Wazbiw, Świrski, Awr (1910-1947)

SOSKA Mieczysław ps. Trzmiel, Kiemlicz (1911-1976)

SPOZ Julian (1896-1979)

STANISŁAWSKI Józef Emil (1876-1931)

STANISŁAWSKI Karol Józef (1847-1929)

STASIEWICZ Edward (1914-2004)

STEUERMARK (Stejemark) Salomon (Szymon) Henryk (1837-1884)

STUPNICKI Leon (1812-1884)

SURMACKI Juliusz (1892-1942)

SZALAY Adolf Włodzimierz (ok. 1838-1876)

SZALAY Janina z Hubickich (1880-1931)

SZCZEPANIAK Henryk (1930-2013)

SZEFFER Antoni (ok. 1881-1930)

 

SZUKALSKI Stanisław, ps. Stach z Warty (1893-1987)

SZUSTERSKI Albert (1827-1863)

SZWED Czesław ps. Czerny, Olszyna (1913-1983)

SZWED Robert Wojciech (1966-2014)

SZWED Ryszard (1939-2015)

SZWEDOWSKI Bolesław Władysław (1909-1940)

SZWEDOWSKI Jan (1872-1955)

SZYDZIAK Teofil, ps. Pająk (1907-1984)

ŚLÓSARSKI (Ślusarski) Edward Konstanty (1833-1890)

ŚWIDERSKI Michał (1882-1940)

ŚWIDZIŃSKI Ludwik (1847-1913)

THILL (Thiel, Thiele) Ludwik Augustyn (1840-1922)

TOMASZEWSKA Teodozja (Teodora) Lukrecja z Wyszkowskich (ok.1815-1891)

TURLEJ Antoni (1935-1994)

TWOROWSKI Andrzej, s. Mikołaja i Katarzyny

VOGDT Stanisław (1846-1881)

WALASZCZYK Karol (1945-2014)

WANTUCH (Wańtuch, Wańtuszek) Jakub

WARCHOŁ Stefan (ok. 1874-1929)

WARWASIŃSKI Ludwik (1879-1964)

WEINBERG (Wajnberg) Ludwik (ok. 1875-1933)

WIZEMBERG Józef (1802-1872)

WOCH Leokadia Barbara (1930-2015)

WOJEŃSKI Stanisław (1838-1921)

WOJTAŚKIEWICZ Paulina Lucyna Emilia z Paszewskich (1868-1926)

WOLSKI Antoni Bogumił (1857-1935)

WÓJCIK Walenty (1893-1940)

WYSOCKI Walerian (Walery) Wojciech (1835-1907)

ZALEJSKI Józef Konrad (1851-1906)

ZALEWSKI Mikołaj (1751-1829)

ZAŁĘCKI Jan ps. kapitan Kalina, Okoński, Wąż (1915-2008)

ZAWADZKI Wincenty Mieczysław (1894-1975)

ZGODA Stanisław (1910-1993)

ZIMMERMANN Aleksander (ok. 1817-1852)

ZIMOROWICZ (Zając) Stanisław (1892-1971)

ZIÓŁKOWSKI Marcin Andrzej (1790-1864)

ŻÓŁTASZEK (Żułtaszek) Józef (1894-1949)

ŻYLIŃSKI Antoni (ok. 1870-1933)

 

Kategoria: Pliki | Dodał: MarcinW | Tagi: index nazwisk Radomszcza, sławni radomszczanie, słownik biograficzny radomszczan, Radomszczański Słownik Bi, biografie radomszczan, mieszkańcy Radomska
Wyświetleń: 5 | Pobrań: 0 | Rating: 0.0/0
Liczba wszystkich komentarzy: 0
Imię *:
Email *:
Kod *: