Wyszukiwanie

Polecane adresy

  • Hymn Genealogów
  • Genealodzy.PL
  • Towarzystwo Genealogiczne Centralnej Polski
  • Towarzystwo Genealogiczne Ziemi Częstochowskiej
  • Forum Genealogiczne
  • Słownik geograficzny Królestwa Polskiego
  • Biblioteka Kresowa
  • Szukaj w archiwach
  • Family Search
  • JewishGen Gazetteer
  • More Maiorum
  • Indeks linków
  • PTH O/Radomsko
  • Kalendarz

    «  Październik 2017  »
    PnWtŚrCzwPtSobNie
          1
    2345678
    9101112131415
    16171819202122
    23242526272829
    3031

    Archiwum wpisów

    Statystyki


    Ogółem online: 1
    Gości: 1
    Użytkowników: 0
    Piątek, 20 Pażdż. 2017, 08:19
    Witaj Gość
    Główna | Rejestracja | Wejdź | RSS

    Sekcja Genealogiczna

    Członkowie sekcji

    1.      Alicja Surmacka – Przewodnicząca Sekcji

           

    ◦         e-mail:  alicja.surmacka@op.pl

    ◦         tel.:  608 302 636

    ◦         parafie przodkówBąkowa Góra, Warszawa i dawne sandomierskie, parafia Niedośpielin, Chełmo, Bąkowa Góra, parafia Rzejowice, Kobiele Wielkie, Kodrąb, Radomsko, Lgota Wielka, Proszowice, Warszawa, Warszawa, Petersburg, Odessa, parafia Lachowo pow. Kolsk,  dawne woj. ciechanowskie, parafia Maciejowice, Warszawa i Grodno.

    ◦         badane nazwiska Ira, Warwasiński, Kuderski, Bartnik, Majchrzyk, Surmacki, Gliński, Dąbkowski, Starzyński.

     

    2.      Waldemar Cichuta

         

    ◦         e-mail: awcichuta@wp.pl

    ◦         tel.: 501 302 921

    ◦         parafie przodków: pw. św. Lamberta Radomsko, Pławno.

    ◦         badane nazwiska: Ościk, Kozioł, Marczyk, Grabarczyk, Szczepocki, Branicki, Chrostowski.

     

    3.      Bartłomiej Cykowski

         

    ◦         e-mail: bartek.cykowski@op.pl

    ◦         tel.: 697 218 052

    ◦         parafie przodków: Radomsko - pw. św. Lamberta, pw. św. Marii Magdaleny, pw. św. Jadwigi Królowej; Kobiele Wielkie, Gidle, Żytno.

    ◦         badane nazwiska: Cykowski, Nowak, Kostecki.

     

    4.      Wiesław Dzieniarz

     

         

    ◦         e-mail:

    ◦         tel.: 44/ 683 46 98

    ◦         parafie przodków: Pławno, Ręczno.

    ◦         badane nazwiska: Broszkowski, Stolarek, Zatoń, Żak.

     

     

    5.      Anna Fukushima

     

         

    ◦         e-mail: fukushima.anna@neuf.fr

    ◦         tel.:

    ◦         parafie przodków: Czestochowa, Radomsko, Sulmierzyce, Lipicze, Kłomnice, Makowiska (Marzęcice), Mstow, Rędziny, Zgierz, Łęczyca, Kurozweki, Nakło n/Notecia, Rogoźno, Smardzewice, Lwów, Wiedeń, Białoruś.

    ◦        badane nazwiska: Gaese, Muzolf, Pliss, Grałek, Słomka, Nickles, Bezat, Bogusz, Zagajewski, Odorowski, Barańska, Bujakiewicz, Ziółkowski, Zawadzki, Zabłocki, Kwapiński, Mękarski, Grzmiączka, Dziecioł, Smoleński.

     

    6.      Maria Gaik

     

         

    ◦         e-mail:

    ◦         tel.: 502 234 547

    ◦         parafie przodków: pw. św. Lamberta Radomsko, Dobryszyce, Dmenin, Ciągowice k/Łazów – Zawiercie, Niedośpielin, Wielgomłyny, Chełmo.

    ◦         badane nazwiska: Kaleciński, Siewier, Karkoszka, Karkoszka, Gasik, Dyguda, Kaleciński, Kosmala, Siewier, Cieciura, Barankiewicz, Demczyk v. Dymczyk, Zawaligóra (?), Szewczyk, Gaik, Kaleciński, Pełka, Borczyk, Arkit, Pigoń, Trzeciak, Gaik, Borczyk.

     

    7.      Andrzej Grochowalski

      

    ◦         e-mail: groand@onet.eu

    ◦         tel.: 504 091 385

    ◦         parafie przodków: Radomsko, Kobiele Wlk., Chełmo, Radziechowice, Ładzice, Cerkawizna.

    ◦         badane nazwiska: Grochowalski, Kaszuwara, Sadawa, Rozpędek.

     

    8.      Stanisław Hejak

         

    ◦         e-mail: stanislaw.hejak@gmail.com

    ◦         tel.: 44/ 731 43 65 , 570 251 964

    ◦         parafie przodków: Dobryszyce, Kamieńsk, Kaszewice, Sulmierzyce.

    ◦         badane nazwiska: Huyka, Epler, Wróbel, Siewiera, Siewicz, Rucki, Kęsy, Sztuk, Odyga, Skrobiewski.

     

    9.      Ewa Kaczmarczyk

         

    ◦         e-mail: e-w-a-k@wp.pl

    ◦         tel.: 515 496 617

    ◦         parafie przodków: Radomsko - pw. św. Lamberta, pw. św. Marii Magdaleny, Kłomnice, Kietlin.

    ◦         badane nazwiska: Dolniak, Broszkiewicz, Klondysz, Poteralski, Chybalski, Kaczmarczyk.

     

    10.      Jacek Łęski

         

    ◦         e-mail: jleski@poczta.onet.pl

    ◦         tel.: 501 754 694

    ◦         parafie przodków: Radomsko.

    ◦         badane nazwiska: Łęski.

     

    11.      Mirosława Łęska

         

    ◦         e-mail: jleski@poczta.onet.pl

    ◦         tel.: 501 754 694

    ◦         parafie przodków: Radomsko.

    ◦         badane nazwiska: Łęski.

     

    12.  Ewa Aleksandra Rejment

         

    ◦         e-mail: drrejment@wp.pl

    ◦         tel.: 511 239 371

    ◦         parafie przodków: Gidle, Dmenin, Szczekociny, Pomyków, Końskie, Radomsko, Kalisz, Warszawa.

    ◦         badane nazwiska: Rejment, Bańcerek, Siemiński v. Simiński, Świerczyńska, Wierzbowski, Wokanfer, Leskaur, Zawiliński, Kosierkiewicz, Karpiński, Maliszewski, Rossowski.

     

    13.  Elżbieta Sowińska-Siejak

         

    ◦         e-mail: sowisiej@op.pl

    ◦         tel.: 660 509 456

    ◦         parafie przodków: Radomsko, Kamieńsk, Sulmierzyce.

    ◦         badane nazwiska: Sowiński, Wieczorkiewicz, Czyż, Leszczyński, Frankowski, Bloda, Kołodziejczyk, Szczęsny, Misiak, Krajewski, Pawłowski, Galla, Starostecki, Szczepanowski, Cichuta, Alama.

     

    14.  Mariusz Ślęzak

         

    ◦         e-mail: plastal@onet.pl

    ◦         tel.: 693 069 198

    ◦         parafie przodków: Garnek, Kruszyna, Radomsko (św. Lamberta), Borowno, Moskwa i Poznań.

    ◦         badane nazwiska: Ślęzak, Łęgowik, Firek, Bystrzejewa i Ludmiła.

     

    15.  Marcin Wodo

         

    ◦         e-mail: MarcinWodo@interia.pl , misiek1991marcin@gmail.com

    ◦         tel.: 692 964 719

    ◦         parafie przodków: Radomsko, Pławno, Częstochowa, Gorzkowice, Piotrków Trybunalski.

    ◦         badane nazwiska: Wodo v. Veadou, Dąbek, Jarociński, Malicki, Wróblewski, Ciupa.

     

    16.  Antoni Zakrzewski

         

    ◦         e-mail:

    ◦         tel.: 660 281 781

    ◦         parafie przodków: Pajęczno.

    ◦         badane nazwiska: Dłubak, Różewicz, Skibiński, Szokalski.

     

    17.  Elżbieta Zakrzewska

         

    ◦         e-mail:

    ◦         tel.: 798 931 346

    ◦         parafie przodków: pw. św. Lamberta Radomsko.

    ◦         badane nazwiska: Chmielewski, Nierubiec v. Nierubca.

     

    18.  Stanisław Żydczyk

         

    ◦         e-mail: hermes.nieruchomosci@vp.pl

    ◦         tel.: 695 424 997

    ◦         parafie przodków: Radziechowice, Chełmo.

    ◦         badane nazwiska: Żydczyk, Stępień.

     

    19.  Wiesława Żydczyk

         

    ◦         e-mail: wieslawa.zydczyk@vp.pl

    ◦         tel.: 693 294 923

    ◦         parafie przodków: Strzałków, Dmenin, Przytkowice.

    ◦         badane nazwiska: Pawłowski, Pyka, Szlegier.